niedziela, 15 czerwca 2014

137. Bukiet kwiatów na kartce

Witam serdecznie,
wczoraj miałam okazję uczestniczyć w fantastycznych warsztatach kartkowych podczas Dni Gminy Siechnice. Uściślając - fantastyczne bo takimi je uczyniły dzieciaki, które dały się porwać radości tworzenia kartek, a co do samego uczestnictwa to miałam przyjemność ich poprowadzenia wraz z pomocą dwóch przemiłych, energicznych kobietek, które pomagały ogarnąć ten nasz twórczy "bałagan". :)
W ciągu około 6. godzin powstała cała masa miłych dla oka kartek, tak innych jak różni byli ich autorzy. Różni w swoich pomysłach, a każdy z nich był niepowtarzalny i wywoływał radość nie tylko na buźkach autorów kartek, ale także na moich oraz, przede wszystkim, rodziców i dziadków młodych uczestników. :)
Co prawda zdjęciami w chwili obecnej nie dysponuję. Wiem jednak, że były, od czasu do czasu, robione ale wątpię, ażeby uchwycone zostały prace dzieciaków. Będę żałować, że nie zabrałam aparatu... Musicie na słowo uwierzyć mi, że dzieciaki były zadowolone ze swoich prac. :)

W trakcie trwania zajęć i ja poczyniłam, AŻ jedną kartkę, którą robiłam "na raty", zaczynając około godz. 14.00 i kończąc u schyłku spotkania, ok. godz. 20.00.

Dużo kwiatów na mojej kartce. Takie też chciałabym zorganizować kolejne zajęcia kartkowe - bukiet kwiatów na kartce okolicznościowej. Może się uda?Użyte materiały: tekturki ze Scrapińca, papiery: UHK Gallery oraz Galeria Papieru, koronki i szkiełko z Kreaterii i Stonogi.pl.

Prezentuję, także drugą, wcześniejszą kartkę...Powstała jako przykładowy wzór kartki z myślą o powyżej opisanych warsztatach.
Wykorzystane materiały w przeważaniu pochodzą z Makowego Pola oraz ze Scrapińca.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że odwiedziłaś/eś mnie. Dziękuję za pozostawienie komentarza. Pozdrawiam serdecznie.