środa, 9 stycznia 2013

35. Mini notesik w panterkę

Dzisiaj w przypływie weny wykonałam taki oto mini notesik. Okładkę okleiłam materiałem z mojej starej, sexy sukienki w panterkę, w której kilka lat temu wystąpiłam na zabawie sylwestrowej. Jak tak na nią spojrzałam dziś, pomyślałam sobie - kiedy to było, ten sylwester, że ja taaaką kusą kiecę nałożyłam. Ech, kiedyś to się miało ciało! Ja chcę dziś znowu tamto ciało! Tamta noga, tamten brzuszek, tamta... Aaaa, to chyba nie miejsce na takie zastanawianie się... W każdym bądź razie do siłowni trzeba w końcu zapisać się, tylko trzeba trochę czasu wygospodarować...

Oto notesik:

Detal z bliska. Jego ostateczny wygląd:


Pozdrawiam serdecznie,
KatarynkaEdit: Notes uległ lekkiej przemianie. Poprzednie zdjęcia usunęłam, powyższe przedstawiają notesik w wersji ostatecznej. :-)

34. Może razem pomożemy...

... Bartusiowi Bułatowi? Bartuś urodził się z wrodzoną wadą nóżek, a mianowicie bez kości piszczelowych. Początkowo Rodzice usłyszeli, że Bartuś będzie musiał mieć amputowane nóżki, lecz Rodzicie zaciekle szukali pomocy poza granicami i znaleźli dr Paley, który zagwarantował, że Bartuś po operacjach, rehabilitacjach stanie na nóżki, mało tego, będzie chodził, biegał i uprawiał sport, jaki tylko zechce!!I tutaj rodzi się moje pytanie, może wspólnie pomożemy Bartusiowi, wystawiając aukcje, z których dochód zasili Jego konto?

Bardzo chciałabym aby przeczytało tę wiadomość jak najwięcej osóbek scrapujących i nie tylko. Będę wdzięczna za wszelkie sygnały od Was, że chcecie się przyłączyć.

Pozdrawiam ciepło, Katarynka

P.S.
Historię Bartusia i Jego Rodziców przeczytacie tutaj