piątek, 4 stycznia 2013

30. I jeszcze jeden notesik

Witam ponownie, w dniu dzisiejszym przygotowałam jeszcze jeden skromny notes.
Powiem, że planuję zrobić album na zdjęcia, ale taki wyjątkowy bo dla nas czyli ze zdjęciami naszego synka. Trochę ciężko zabrać mi się za to bo zawsze coś wypada na drodze. Mam nadzieję, że wkrótce zacznie powstawać. Chyba potrzebuję odpowiednich warunków. Bardzo miłoby znaleźć towarzystwo do wspólnej zabawy papierem i nożyczkami. Samej jest dość smutno. A tak możnaby czerpać pomysły od siebie nawzajem, przy okazji pogadać i wypić kawkę... Ach, rozmarzyłam się.Jeszcze nie miałam okazji tego zrobić, ale chciałam bardzo podziękować osobom, które zagościły u mnie jako Obserwujący! Bardzo się cieszę i witam Was serdecznie oraz dziękuję za sympatyczne komentarze!

29. Ramka z Michasiem

Z racji, że mój synek kończy dziś 9 miesięcy, powstał taki oto obrazek przestrzenny, którego głównym bohaterem jest Michaś, mój synek. Przestrzenności dodają kwiaty, listki, motylki, korona na główce Michała czy powtykane w całość karteczki, na których uwiecznione są pierwsze ważne kroki w rozwoju synka. Na pracy pojawiam się także ja z brzuszkiem oraz poniżej my jako przyszli rodzice.

Rameczka wygląda następująco:
Pozdrawiam serdecznie, Katarynka

28. Notes i przepiśnik

W ciągu ostatnich dni powstały dwa notesy w tym jeden kulinarny. Do wykonania obu wykorzystałam papiery zakupione w scrapuj.pl.
Notes w kwiatki jest dosyć grubiutki, ponieważ ma, aż +/- 200 kartek, a oba prezentują się tak: