czwartek, 28 marca 2013

65. Kartki w plamki + prezenty od Kasi

Witam,
wczoraj w przypływie kilku wolnych chwil, przygotowałam kilka kartek.
Postawiłam na prostotę. Podobnie jak w przypadku kart wielkanocnych, użyłam jednego rodzaju papieru, gipsowych odlewów, kawałka tekturki, farb, kwiatków.
Być może, niektórym wyda się, że one wcale takie proste nie są... Uwierzcie mi, że są, ponieważ w porównaniu z tymi, które robiłam kiedyś, te są b. skromne. :-)

Oto pięć karteczek, trzy urodzinowe oraz imieninowa i z miłosnym wyznaniem...
Ponadto chciałabym pokazać cudeńka, które wygrałam w Art - Piaskownicy. Kasia dodatkowo dołożyła mi parę zielonych mniejszych kwiatuszków, które w sam raz nadadzą się na kolczyki, o których marzyłam. Dziękuję Ci, Kasiu!! Co prawda, chwaliłam się już wygraną we wcześniejszym poście, ale wczoraj dotarła do mnie przesyłka (aż z... Istambułu) i postanowiłam pochwalić się raz jeszcze tą wyjątkową wygraną.Chciałabym jeszcze raz podziękować Art - Piaskownicy za wspaniałą zabawę i, przede wszystkim, Kasi z za Jej cudowny talent, bo to Ona przygotowała te cudeńka!!
Dopowiem także, że te podkładki i ocieplacze na jajeczka będą pierwszym dodatkiem do mieszkania, do którego planujemy się w tym roku przeprowadzić, wcześniej - oczywiście - wykańczając je.


Pozdrawiam serdecznie,
Katarynka


64. Wymianka Wielkanocna

Witam serdecznie,
w ostatnim czasie miałam przyjemność wzięcia udziału w sympatycznej Wymiance Wielkanocnej w Klubie Twórczych Mam.

Wymianka o tyle wyjątkowa, bo kierowana do najmłodszych, czyli do naszych córeczek, synków, wnuków, siostrzeńców, bratanków, chrześniaków - dzieci.

Moją parą wymiankową została Anna.
A odbiorcą prezentów, Jej niespełna trzyletni wnuk, Bartuś.

Najpierw zacznę od pokazania prezentów od Ani i Jej wnuczka... A dostaliśmy taaaakie cuda, z których Michaś był (i jest nadal) niezwykle zadowolony. Ogromnie ucieszyła Go paczka od naszej niezwykle przemiłej pary wymiankowej, w której znajdowały się...

... śliczne, mięciutkie zabaweczki: autko oraz piłeczka...... oraz cudny, elegancki śliniaczek...... który założę Michasiowi na roczek, który już niebawem.

Ponadto w paczuszce były słodkości, których... nie zdążyłam obfotografować ale powiem, że były przepyszne. Potwierdzam to ja i... mój mąż. :-)

A teraz prezentacja tego, co my wysłaliśmy naszej parze wymiankowej... Na początku miałam lekkie trudności z pomysłem prezentu dla chłopca w tym wieku. Bardzo zależało mi aby prezent przyniósł dużo radości.

Po przemyśleniu sprawy, doszłam do wniosku, że przygotuję dla Bartka skrzynkę na ulubione zabawki z motywem aut oraz album na zdjęcia.

Oto prezenty, które powędrowały dla Bartusia...

Skrzynka w stylu vintage w auta...


Więcej o niej tutaj.

Klasyczny album na zdjęcia...Kartka wielkanocna z życzeniami...Do paczuszki trafiła też garść słodyczy.

A tutaj wszystko razem...Chciałabym wraz z synkiem bardzo podziękować naszej parze wymiankowej za cudowne prezenty oraz doskonały kontakt mailowy. Ponadto dziękuję organizatorom wymianki, załodze Klubu Twórczych Mam!

DZIĘKUJEMY!!!

Pozdrawiam serdecznie,
Katarynka