poniedziałek, 20 maja 2013

78. Candy na start w sklepiku I KROPKA

Witam serdecznie,
chciałabym uprzejmie poinformować o bardzo wyjątkowym candy w sklepiku I KROPKA. I KROPKA to nowy sklepik z tekturowymi wycinankami, który właśnie startuje
i z tej okazji ogłosił candy.A na czym polega jego wyjątkowość? Otóż wygra ta (lub ten), która wymyśli najciekawszą wizję tekturkowej wycinanki! A jest o co grać!

Zachęcam gorąco do udziału!


CANDY ZAKOŃCZONE!

77. Kartki na Dzień Matki

Witam ciepło,
lada dzień święto wszystkich Mam, więc chciałabym zaprezentować kilka realizacji przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową okazję...

W minioną sobotę moi dwaj panowie wyjechali na swoją pierwszą, męską wyprawę, ja zaś rozsiadłam się na balkonie i oddałam całkowicie relaksującemu tworzeniu. Owocem są, pokazane poniżej, kartki.

Z dumą chciałabym poinformować, że kwiatuszki, które na nich widnieją są mojej własnej produkcji. :-) Może nie są oszałamiająco piękne, ale to moje pierwsze próby tworzenia kwiatów samodzielnie, bo do tej pory używałam gotowych.

Każda z kartek to kwadrat o długości boku 13,5 cm. Tył kartki, również ozdobiony ozdobnym papierem. Wewnątrz zostawiłam puste miejsce na życzenia bowiem, uważam, że że relacja dziecka z matką jest wyjątkowa i każdy - moim skromnym zdaniem - powinien samodzielnie je napisać, prosto z serca.

Jeszcze zanim zakończę wpis poinformuję o pochodzeniu użytych materiałów.
W głównej mierze jest to Kreateria.
Taaakie piękne papiery u dziewczyn dorwałam i papier bazowy, że wkrótce wrócę po jeszcze, jeszcze i jeszcze. :-)

Tymczasem żegnam się, życząc słonecznego dnia.
Katarynka