czwartek, 28 marca 2013

64. Wymianka Wielkanocna

Witam serdecznie,
w ostatnim czasie miałam przyjemność wzięcia udziału w sympatycznej Wymiance Wielkanocnej w Klubie Twórczych Mam.

Wymianka o tyle wyjątkowa, bo kierowana do najmłodszych, czyli do naszych córeczek, synków, wnuków, siostrzeńców, bratanków, chrześniaków - dzieci.

Moją parą wymiankową została Anna.
A odbiorcą prezentów, Jej niespełna trzyletni wnuk, Bartuś.

Najpierw zacznę od pokazania prezentów od Ani i Jej wnuczka... A dostaliśmy taaaakie cuda, z których Michaś był (i jest nadal) niezwykle zadowolony. Ogromnie ucieszyła Go paczka od naszej niezwykle przemiłej pary wymiankowej, w której znajdowały się...

... śliczne, mięciutkie zabaweczki: autko oraz piłeczka...... oraz cudny, elegancki śliniaczek...... który założę Michasiowi na roczek, który już niebawem.

Ponadto w paczuszce były słodkości, których... nie zdążyłam obfotografować ale powiem, że były przepyszne. Potwierdzam to ja i... mój mąż. :-)

A teraz prezentacja tego, co my wysłaliśmy naszej parze wymiankowej... Na początku miałam lekkie trudności z pomysłem prezentu dla chłopca w tym wieku. Bardzo zależało mi aby prezent przyniósł dużo radości.

Po przemyśleniu sprawy, doszłam do wniosku, że przygotuję dla Bartka skrzynkę na ulubione zabawki z motywem aut oraz album na zdjęcia.

Oto prezenty, które powędrowały dla Bartusia...

Skrzynka w stylu vintage w auta...


Więcej o niej tutaj.

Klasyczny album na zdjęcia...Kartka wielkanocna z życzeniami...Do paczuszki trafiła też garść słodyczy.

A tutaj wszystko razem...Chciałabym wraz z synkiem bardzo podziękować naszej parze wymiankowej za cudowne prezenty oraz doskonały kontakt mailowy. Ponadto dziękuję organizatorom wymianki, załodze Klubu Twórczych Mam!

DZIĘKUJEMY!!!

Pozdrawiam serdecznie,
Katarynka

2 komentarze:

  1. Dziękujemy za piękne prezenty, serdecznie pozdrawiam i życzę wspaniałych Świąt

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że odwiedziłaś/eś mnie. Dziękuję za pozostawienie komentarza. Pozdrawiam serdecznie.