piątek, 30 listopada 2012

26. Album na zdjęcia dla Kubusia

Witam ciepło, kilka dni temu poczyniłam ten oto album na zdjęcia, który niebawem "pojedzie" do swojego właściciela, Kubusia.

Album mieści 40 czarnych, sztywnych kart (Mika) w formacie A4, które pomieszczą maksymalnie 320 zdjęć w rozmiarze 9x13 cm.
Spięty jest metalowymi kółkami, które dzięki temu, że się rozpinają, umożliwiają dołożenie dodatkowych kart bądź usunięcie zbędnych.

W kolorowe papiery oraz inne akcesoria, którymi ozdabiałam okładkę, zaopatrzyłam się w sklepach: scrap.com.pl oraz w scrapuj.pl. Ten drugi - niedawno odkryłam - mieści się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. :-)
Czarny karton zaś zakupiłam w firmowebiurowe.pl, który oferuje go najtaniej (a może gdzieś jest jeszcze tańszy?).

Album prezentuje się następująco:Dodam jeszcze, że album jest tzw. albumem klasycznym, czyli zdjęcia do niego wklejamy za pomocą dwustronnej taśmy klejącej (wersja tańsza) albo przy pomocy specjalnych narożników (wersja trochę droższa).

Pozdrawiam serdecznie, Katarynka

2 komentarze:

  1. Witaj Katarynko! Dziękuję za odwiedziny i przyłączenie się do mojej witryny. Wpadłam z rewizytą i rozejrzałam się trochę po Twojej scrapnicy. Bardzo tu kolorowo i radośnie. Znalazłem też kilka prac, które mnie urzekły. Chętnie zostanę dłużej i dopisuję się do Twoich obserwatorów. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie. Buziaczki dla Twoich mężczyzn.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładne prace i ciekawe pomysły. Marzy mi się zrobienie takiego albumu i jak już trochę 'okrzepnę' w scrapowaniu to pewno się za niego zabiorę zabiorę.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że odwiedziłaś/eś mnie. Dziękuję za pozostawienie komentarza. Pozdrawiam serdecznie.