piątek, 4 stycznia 2013

30. I jeszcze jeden notesik

Witam ponownie, w dniu dzisiejszym przygotowałam jeszcze jeden skromny notes.
Powiem, że planuję zrobić album na zdjęcia, ale taki wyjątkowy bo dla nas czyli ze zdjęciami naszego synka. Trochę ciężko zabrać mi się za to bo zawsze coś wypada na drodze. Mam nadzieję, że wkrótce zacznie powstawać. Chyba potrzebuję odpowiednich warunków. Bardzo miłoby znaleźć towarzystwo do wspólnej zabawy papierem i nożyczkami. Samej jest dość smutno. A tak możnaby czerpać pomysły od siebie nawzajem, przy okazji pogadać i wypić kawkę... Ach, rozmarzyłam się.Jeszcze nie miałam okazji tego zrobić, ale chciałam bardzo podziękować osobom, które zagościły u mnie jako Obserwujący! Bardzo się cieszę i witam Was serdecznie oraz dziękuję za sympatyczne komentarze!

3 komentarze:

 1. Nie taki znowu skromny, jest bardzo elegancki. Większość z nas tworzy swoje dzieła w samotności i najczęściej po nocy, bo czasu brakuje. Dlatego tak miło dostawać komentarze i wiedzieć, że jakaś bratnia dusza też szuka drugiej bratniej duszy. Wirtualnie, ale zawsze...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ewo za miłe słowo. Ja mam jeszcze o tyle utrudnioną sytuację, że w ciągu dnia - owszem - niby mogłabym tworzyć, ale mam wyrzuty sumienia, że robię to gdy obok maluch, a ja zamiast bawić się z nim, wycinam i kleję, a z drugiej strony gdy Michaś śpi to wtedy, wydawać by się mogło, okazja idealna ale jest jedno małe "ale", mamy tak małe mieszkanie, że Michaś najzwyczajniej świecie budzi się jak zacznę hałasować choćby gilotyną czy dziurkaczem.

  Dlatego walczymy o własne, większe mieszkanie. Trzymaj kciuki, proszę. :-)
  Pozdrawiam,
  Katarynka

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny, eleganci i stylowy notesik

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że odwiedziłaś/eś mnie. Dziękuję za pozostawienie komentarza. Pozdrawiam serdecznie.